Træneroversigt

Her finder du din fodboldtræner i TST Fodbold. 

 

Du kan fx kontakte trænerne for at få info om, hvornår, og hvor, de enkelte hold/årgange træner.  

Navn Job Email Telefon
Kim Taarnborg Oldboys 55, holdleder kimtaarnborg@gmail.com 24265170
Søren Lindemann Oldboys 50, holdleder 23388438
Robin Gam Oldboys 40, holdleder rg@prosam.dk 40250960
Christian Nissen Oldboys 35, holdleder
Emil Grøn Drenge U14 - Årgang 2008+2009 - Træner emil587b@gmail.com 61678238
Leif Andresen Drenge U14 - Årgang 2008+2009 - Træner Leif.Andresen@hansgrohe.com 28919566
Marianne Pedersen Drenge U14, , holdleder mariannepe@hotmail.com 23329162
Rune Søegaard Drenge U12, årgang 2010, træner runesoegaard@gmail.com 51802058
Kasper Møller Nielsen Drenge U12, årgang 2010, træner kaspermollernielsen@hotmail.com 52132433
Anita Hans Káradóttir Drenge U11 - Årgang 2011 - Holdleder anita.hanskaradottir@gmail.com 31504600
Allan Hebsgaard Drenge U11, årgang 2011, træner allan_hh83@hotmail.com 26250973
Gunnar Johildarson Drenge U10 - Årgang 2012 - Holdleder gunnar.johildarson@gmail.com 60860000
Lars Bernov Drenge U10, årgang 2012, træner lars.bernov@hotmail.com
Lars Andersen Drenge U10, årgang 2012, træner landersen@jabra.com 24980995
Steffen Thom Sørensen Drenge U10, årgang 2012, træner steffen_thom@live.dk 22477770
Kim Pedersen Drenge U9, årgang 2013, træner kbpedersen@gmail.com 51500881
Vibeke Dam Drenge U8, årgang 2014 Træner visecdam@gmail.com 22880479
Glenn Tønnesen Drenge U8, årgang 2014 Træner gwtonne@gmail.com 20690450
Martin Krüger Jensen Drenge U8, årgang 2014, træner Martinjensen835@hotmail.com 20850788
Jakob Rauff Pedersen Kokfelt Drenge U8, årgang 2014, træner jakobkokfelt@gmail.com 25467861
Ertan Tecer U7, årgang 2015 Træner Ertan96@live.dk 53333615
Abdullahi Hassan Mohamed U7, årgang 2015 Træner Abdu_43@hotmail.com 53552402
Marcus Fich U6, årgang 2016 og 2017 Træner lefich@me.com 24467886