Træneroversigt, efterår 2018

Her finder du din fodboldtræner i TST Fodbold. Træneroversigten er desværre ikke i kronologisk rækkefølge, så brug 30 sekunder på at finde lige nøjagtig din kategori og årgang, så er du godt hjulpet :-)

Du kan fx kontakte trænerne for at få info om, hvornår, og hvor, de enkelte hold/årgange træner.  

Navn Job Email Telefon
Marc Dahl Oldboys 35, holdleder marcdahl76@gmail.com 23639359
Kim Taarnborg Oldboys 55, holdleder kimtaarnborg@gmail.com 24265170
Ahmad Abdulmajeed Piger U15, årgang 2004 og yngre, træner abdulmajeedahmad368@gmail.com 28402951
Lisbeth Køhler Piger U15, årgang 2004 og yngre, holdleder lisbethkoehler@gmail.com 30673697
Jørn-Kato Stangnes Drenge U19, årgang 2000, 2001, 2002 træner jorn.stangnes@stofanet.dk 61689800
Mads Rieper Drenge U15 Liga 1, årgang 2004, træner samt bestyrelsesmedlem riepes@yahoo.dk 51292119
Sander Ejlertzen Drenge U15 Liga 1, årgang 2004, træner ejlertzen@hotmail.com 29760324
Dennis Koch Christensen Drenge U15 Liga 1, årgang 2004, træner alcapone@kabelmail.dk 23729577
Peter Birch Drenge U15 Liga 3, årgang 2004, træner peter.birch@live.dk 51387553
Tina Birch Drenge U15 Liga 3, årgang 2004, holdleder samt bestyrelsesmedlem ungdom@tst-fodbold.dk og tinabirch69@hotmail.com 22858948
Kent Sørensen Drenge U12, årgang 2007, træner keks1806@gmail.com 26801199
Rune Søegaard Drenge U12, årgang 2007 og Drenge U9, årgang 2010, træner runesoegaard@gmail.com 51802058
Frederik Raaby Drenge U11, årgang 2008, træner frederikraaby@yahoo.com 40776187
Simon Winter Drenge U11, årgang 2008, træner simon_n50@hotmail.com 26217100
Miranda Andersen Drenge U10, årgang 2009, holdleder andersen-chemnitz@hotmail.com 26785159
Svavar Sigurdsson Drenge U10, årgang 2009, træner svavar.sigurdsson@gmail.com 52926293
Kristian Sejr Staghøj Drenge U8, årgang 2011, træner kristian.77@live.dk 40855327
Lars Færch Jensen Herresenior 1, cheftræner frederiksophia@yahoo.dk 24800556
Niels Holger Hansen "Holger" Herresenior 2, træner helga-holger@hotmail.dk 29209329
Allan Hebsgaard Drenge U7, årgang 2012, træner allan_hh83@hotmail.com 26250973
Marianne Pedersen Drenge U7, årgang 2012, holdleder mariannepe@hotmail.com 23329162
Brian Skaarup Kasserer, træner U16/årgang 2003 bp.skaarup@gmail.com 22775719
Torben Andersen Drenge U19, årgang 2000, 2001, 2002, træner 25944865
Søren Lindemann Oldboys 50, holdleder 23388438
Thomas Jensen U6, årgang 2013, træner thosmas@hotmail.com 28263471
Karina Larsen U6, årgang 2013, træner karina.larsen@fk.dk 20666733
Martin Lyngbøg U6, årgang 2013, træner lyngboeg@gmail.com 22265861
Jens Hørby U6, årgang 2013, træner jenshoerby@gmail.com 53623067
Homasa Shino Kvinde C2 (+15) 7M, holdleder 28744304